Yazın ve Para Kazanın

Online para kazanmak ister misiniz? Web sitemiz anlikhaber, tıpkı sizin gibi okuyucuların çabalarının boşa gitmemesi üzerine inşa edilmiştir. Yazar olarak hiçbir deneyimi olmayan, ancak bir haber eklemeye ve göndermeye karar veren okuyucular için anlikhaber'i aktif ettik.

İnceleme: Eklenen haberlerin kopya olup olmadığı editörlerimiz tarafindan incelemeye alındıktan sonra eklediğiniz haberler, kopya değilse haberiniz hemen yayınlanır, eklediğiniz haberlerin %20 kopya iznimiz bulunmaktadır, eklenen haberin yayınlama süresi ortalama maksimum 2 saat sürer.

Gösterim: Sitemiz sahte gösterimler için gerekli önlemler almaktadır. Eklenen haberlerin farklı sahte gösterim yapanlar tespit edilirse, hesapları askıya alınır, kazançları iptal edilir.

Katılım

Herhangi bir ilgili deneyime sahip olmanıza veya belirli bir niteliklere sahip olmanıza gerek yoktur, ancak şunları yapmanız gerekir:

Oluşturmak

Bazı fikirlerde size yardımcı olmak için, okuyucularımızın en çok sevdiği haberler (ve en çok para ödeyeceğimiz olanlar) sıradışı ve yeni haberlerdir. Web sitemizde sizlerde bizlere katılabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz nasılmı: Aklınıza ne gelirse istediğiniz herhangi bir konuda en az 500 kelime olacak şekilde ve tamamen özgün olarak sizde haber ve makale yazabilir, sadece herhangi bir şey hakkında gerçekten şaşırtıcı olan genel bilgiler yazabilirsiniz. Yazınızı onayladıktan sonra, Facebook ve Twitter'da paylaşmak en iyi fikirlerden birisidir.

Kazanmak

Yayınlanan her haber için gelir elde edersiniz.

Ödeme Metodları

Para Çekme Yöntemi Minimum Para Çekme Tutarı
PayPal 50,00₺
Skrill 50,00₺
Papara 50,00₺
Enpara 50,00₺
İş Bankası 50,00₺
Ziraat Bankası 50,00₺

Ödeme Oranları

Ülke 1000 Görüntüleme Başına Kazanç
Turkey 8,00₺